ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cumartesi : 10:00 - 17:00
Pazar : Kapalı
ERYAMAN Profesyonel Servis Ağı ile Ankara'da AWARDS Servis Ödülünü Kazanan TSE Standartlarında ilk Teknik Servisiz. *Aynı gün onarım hizmeti stoklarımızla sınırlıdır.
ARA MAPS Telefonunuza yapılan onarımın fabrika kalitesinde olabilmesi için gereken orijinal yedek parça ve kaliteli işçilik için profesyonel bir teknik servis tercih etmelisiniz. Orijinal Yedek Parça MercanGsm telefonlarınızı kaliteli onarım prensibi ile sadece Orijinal Yedek Parça kullanarak onarır. Servisimiz 300metrekare alana kurulu ONARIM FABRİKASINDA profesyonel ekipmanlar ve alanında eğitimli uzman ekip ile hizmet vermektedir. İşyerlerine ek gelir amaçlı tamir hizmeti veren, cihaz onarımını amatör olarak sağlayan yada komisyoncu olarak dışarı onarım yaptıran firmalar telefonunuza sağlıklı bir onarım sağlayamazlar ve onarım sonrası sizlere destek veremezler.
1.Sınıf İşçilik 6ay Garanti Acil Onarım MERCAN GSM YETKİLİ SERVİSLERİ iPhone - Samsung - Huawei - Oppo - Xiaomi
Ekran Değişimi2021-03-23T14:58:18+00:00

Ekran Değişimleri

Cep Telefonu Ekran Değişimi Ankara

MercanGsm dilerseniz adresinize gelerek dilerseniz sizler merkez şubemize gelerek ekran değişim işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Ankara Ekran Değişimi hizmetlerimiz ile sorunsuz ve güvenilir bir onarım sağlayabiliriz.

Cep Telefonu Ekranlarınızı güvenle servisimizden değişim yaptırabilirsiniz.

Ankara Apple Ekran ve Cam Değişim onarımlarınız sadece 30 dakikada teslim ediyoruz. Üstelik dilerseniz şubemizde dilerdeniz adresinizde onarım yapıyoruz.

iPhone Ekran Değişimi Ankara,

iPhone Cam Değişimi Ankara,

Ankara Samsung Ekran ve Cam Değişim onarımlarınız sadece 60 dakikada teslim ediyoruz. Üstelik dilerseniz şubemizde dilerdeniz adresinizde onarım yapıyoruz.

Samsung Ekran Değişimi Ankara,

Samsung Cam Değişimi Ankara,

Ankara Huawei Ekran ve Cam Değişim onarımlarınız sadece 60 dakikada teslim ediyoruz. Üstelik dilerseniz şubemizde dilerdeniz adresinizde onarım yapıyoruz.

Huawei Ekran Değişimi Ankara,

Huawei Cam Değişimi Ankara,

Ankara Xiaomi Ekran ve Cam Değişim onarımlarınız sadece 60 dakikada teslim ediyoruz. Üstelik dilerseniz şubemizde dilerdeniz adresinizde onarım yapıyoruz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ankara,

Xiaomi Cam Değişimi Ankara,

Ankara Oppo Ekran ve Cam Değişim onarımlarınız sadece 60 dakikada teslim ediyoruz. Üstelik dilerseniz şubemizde dilerdeniz adresinizde onarım yapıyoruz.

Oppo Ekran Değişimi Ankara,

Oppo Cam Değişimi Ankara,

Orijinal Ürün Garantisi.


MercanGsm Premium Teknik Servis Güvencesiyle

Servisimizde orijinal parça kullanılarak yapılan onarımlar Yetkili Servislerin verdiği süreç ile aynı garanti süresine sahiptir. Yapılan birçok onarım resmi distribütör garantisini kapsamaktadır. Onarımlarda işçilik kalitemiz ve orijinal yedek parça güveni ile en iyi onarım imkanını garanti etmekle birlikte onarımlarınıza garanti sunmaktayız.

Eryaman’da TSE Standarında Premium Cep Telefonu Onarım Merkezi.

Eryaman Huawei Servis, MercanGsm®

Onarımlarınız 15 ila 45 dakika içerisinde Uzman Teknisyenlerimiz Tarafından uygulanır.

Eryaman Samsung Servis, MercanGsm®

Onarım sonrası telefonlarınız dezenfekte edilerek teslim edilir.

Eryaman iPhone Servis, MercanGsm®

Orjinal Yedek Parça ile Onarmayı tercih ediyoruz ve 6ay garanti veriyoruz.

Eryaman Xiaomi Servis, MercanGsm®

Teknik Servis Alanındaki 14 Yıllık tecrübemizle, kaliteli onarımı sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Eryaman Oppo Servis, MercanGsm®

Kişisel Veri Güvenliği Nedir?

Akıllı telefonlar malesef hayatımızın her noktasına nüfus etmiş durumdadır; şifreleriniz, bankacılık bilgileriniz, özel fotoğraflarınız, anılarınız, sosyal medya hesaplarınız, telefon rehberiniz, mesajlarınız kısaca hayatınız. Peki bu bilgileri hiç korkmadan şifrelerinizi paylaşarak bir tamirciye nasıl teslim ediyorsunuz?

Nasıl Korunurum?

Teknik servisimiz

Temizlik ve Hijyen ilk Prensibimiz.

Servisimize gelen tüm cihazları ücretsiz dezenfekte ediyoruz. Ayrıca tüm alanlarımız günlük düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
Servisimizi ziyaretiniz sırasında; bulunduğunuz tüm alanın Covid-19’a karşı güvenli ortama sahip olması ve alanın hijyen kokusunu garanti ediyoruz.

Mercan Gsm®

Servisimiz tüm kalite standartlarını yerine getiren, Teknik Servis ruhsatına sahip kurumsal bir Cep Telefonu Onarımı firmasıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Eryaman Mah. 3.Cadde 26/A, Eryaman, Etimesgut Ankara
  • 05546797488 05546669990 05524060046
  • destek@eryamaniphoneservis.com
Go to Top