ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cumartesi : 10:00 - 17:00
Pazar : Kapalı
ERYAMAN Profesyonel Servis Ağı ile Ankara'da AWARDS Servis Ödülünü Kazanan TSE Standartlarında ilk Teknik Servisiz. Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cumartesi 09:00-21:00
Pazar 12:00-17:00
ARA MAPS Telefonunuza yapılan onarımın fabrika kalitesinde olabilmesi için gereken orijinal yedek parça ve kaliteli işçilik için profesyonel bir teknik servis tercih etmelisiniz. Orijinal Yedek Parça MercanGsm telefonlarınızı kaliteli onarım prensibi ile sadece Orijinal Yedek Parça kullanarak onarır. Servisimiz 300metrekare alana kurulu ONARIM FABRİKASINDA profesyonel ekipmanlar ve alanında eğitimli uzman ekip ile hizmet vermektedir. İşyerlerine ek gelir amaçlı tamir hizmeti veren, cihaz onarımını amatör olarak sağlayan yada komisyoncu olarak dışarı onarım yaptıran firmalar telefonunuza sağlıklı bir onarım sağlayamazlar ve onarım sonrası sizlere destek veremezler.
1.Sınıf İşçilik 6ay Garanti Acil Onarım MERCAN GSM YETKİLİ SERVİSLERİ iPhone - Samsung - Huawei - Oppo - Xiaomi
Etimesgut Huawei Servisi2021-03-27T13:43:36+00:00

Etimesgut Huawei Servis

Etimesgut Huawei Teknik Servisi

Etimesgut Huawei servisi hizmetine ihtiyacınız varsa ve cep telefonunuzun profesyonel kişiler tarafından tamir edilmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmakta olan firmamız ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde Huawei servisi hizmetinden faydalanmak imkanı elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Etimesgut Huawei servisi ile iletişime geçmek ve telefonunuzda ki problemler ile ilgili firmamızın bilgilenmesini sağlamaktır. Hadi, kaliteli hizmet ve çalışır durumda ki cep telefonları için bizi tercih edin!

Huawei Hakkında Detaylı Bilgiler

Huawei, akıllı telefonlar da tasarlayan ve satan Honor adlı bir yan kuruluşa sahiptir. Başlangıçta orijinal bir tasarım üreticisi (ODM) olarak başlamış olan Huawei, 2019’da bağımsız bir orijinal ekipman üretici tarafından yeni nesil cep telefonlarını üretmeye başlamıştır. Ayrıca Huawei, cep telefonu yonga setleri tasarlayan ve üreten bir yan kuruluşa da sahiptir. HiSilicon adlı yan kuruluş, Huawei’nin cihazlarına özel ARM’den lisanslı mimariye dayalı yongalar üzerinde sistem geliştiriyor. HiSilicon, akıllı telefonlarda yapay zeka ve makine öğrenimi işlemlerini yürütmek için özel bir sinirsel işlem birimi sunan ilk yonga üreticisiydi. Yonga üreticisi, 2018’de 7NM tabanlı bir cep telefonu yonga seti, Kirin 980 ve 5G’ye hazır bir Balong 5000 modemi tanıtan ilk kişi oldu. 2019’da Huawei, Huawei Mate X adlı ilk katlanabilir cihaz konseptini de tanıtmıştır.

Huawei, merkezi Shenzhen, Guangdong, Çin’de bulunan bir bilgi ve iletişim teknolojisi şirketidir. 1987 yılında Ren Zhengfei tarafından kurulan şirket, başlangıçta telefon santral anahtarları üretti ve daha sonra telekomünikasyon ağlarına genişledi. Günümüzde ise hem Türkiye’de hem de dünyada pek çok Huawei, kullanıcısının varlığından söz etmemiz mümkündür.

Profesyonel Etimesgut Huawei Servisi

Yukarda da bahsedildiği gibi firmamız müşterilerine en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunmaktan gurur duymaktadır. Siz de tüm bu hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak ve Huawei marka cep telefonunuzun kaliteli bir şekilde tamir edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hadi, bizi arayın ve cep telefonunuzda ki tüm problemleri bize aktararak profesyonel bir şekilde hizmet alın.

Etimesgut Huawei Tamiri

Etimesgut Huawei tamiri hizmetimiz sayesinde bir Huawei tamircisi aramak yerine daha kaliteli alternatiflere kapı aralayabilirsiniz. Telefoncuların size sunacağı hizmetlerin kalitesi çok da yüksek olmayacağından telefon tamiri konusunda bir nebze daha iyi standartlara sahip bir seçenekten faydalanmak sizin adınıza çok daha değerli olacaktır.

Etimesgut, Ankaralıların Huawei konusunda en yoğun tercihlerde bulunduğu bölgelerden bir tanesidir. Burada Huawei kullanan birey sayısının oldukça fazla olması bu bölgede Huawei cihaz tamiri hizmetleri talep edenlerin sayısının da artış göstermesine neden olur. Eğer siz de Etimesgut’ta yaşayan ve Huawei kullandığından dolayı tamir hizmeti almak isteyen biriyseniz teknik servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Peki, size özel hizmelerimiz kapsamında alternatifler nelerdir? Gelin bu konuya daha yakından bir bakalım!

Etimesgut Huawei Tamiri Çözümlerimiz

Etimesgut’ta birbirinden değerli telefon tamir hizmetlerinden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde aşağıda sizin için sıraladığımız değerli seçeneklere bir göz atın! Kalite ve yüksek standartlar konusunda çok başarılı olan Huawei servisimiz cihazınızın daha kullanışlı olması açısından sizlere destek olur.

Huawei Soket Değişim Hizmeti

Huawei marka cihazınızda ortaya çıkabileceğiniz en büyük sorunlardan bir tanesi de şarj aletini takacağınız yerin sorunlu olmasıdır. Soket kısmında çeşitli nedenlerle ortaya çıkan hasarı önlemek istiyorsanız öncelikle servis ekibimize başvurmanızı öneriyoruz. Servisimiz soketi orijinal parça ile değiştirerek cihazdan maksimum verimi almanızı sağlıyor. Özellikle de soket nedeniyle telefonunu değiştirmeyi düşünen kişilere yenilenmiş bir cihaz vaat ediyor.

Siz de cihazınızın daha kaliteli bir şekilde size hizmet sağlamasını istiyorsanız kesinlikle bizimle iletişime geçmeli ve kaliteli ayrıcalıklardan yararlanmaya başlamalısınız.

Huawei Kamera Tamiri Hizmetleri

Huawei cihazınızda kamera sorunları ile karşı karşıya kalıyorsanız yapmanız gereken tek şey kameranızda ortaya çıkan sorunu hızlıca çözmektir. Aksi takdirde cihazınızın kamerasını kaliteli bir şekilde kullanamazsınız. Çektiğiniz görsellerin performansı olabildiğince düşeceğinden kameradan arzu ettiğiniz verimi almak adına Huawei tamir hizmetlerimize başvurun!

Etimesgut Huawei tamiri konusunda en iyi seçenekleri yakalamak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde orijinal parça kullanımı ve tekniker tecrübesi sayesinde size kusursuzluğu vaat ediyoruz.

Fatih Huawei Servis

En profesyonel ve kaliteli Huawei servisi ile kaliteli hizmetler elde etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise firmamız ile iletişime geçerek Huawei servis ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fatih Huawei Servisi Hizmetleri

Fatih servis hizmetleri ile ilgili kapsam genel olarak aşağıdaki gibidir.

Huawei Ekran Değiştirme

Fatih Huawei servisi hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen hizmet ekran değiştirmedir. Kişilerin telefonları çeşitli nedenlerden dolayı kırılabilir veya bozulabilir. Bu nedenle ekran değiştirme hizmetinden sık sık yararlanılmaktadır. Siz de cep telefonunuzun ekranında meydana gelen problemlerin çözümü için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Huawei Batarya Değişimi

Huawei servisi hizmetlerinden bir tanesi de batarya değişimi hizmetidir. Bireylerin cep telefonlarının bataryalarında bir problem meydana gelmesi durumunda sık sık batarya değişimi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle sizin de bataryanızda çeşitli arızalar meydana geliyorsa Sincan Huawei servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Huawei Technologies, 1987 yılında Çin’in Shenzhen şehrinde, Hong Kong merkezli telefon ve kablo ağı işletmeleri için bir kırsal satış temsilcisi olarak kuruldu. 1996-1998 döneminde, Huawei ilk olarak Çin’in metropol alanlarına doğru genişlemiştir. Bu doğrultuda Huawei telefon servisi ile ilgili kişilerin sık sık hizmet aldığını da ifade etmemiz mümkündür. Günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilen popüler bir cep telefonu markası olan Huawei cep telefonlarında çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Bireyler bu arızalardan kurtulmak için bu alanda hizmet veren profesyonellerden destek almaktadır. Siz de bizden destek alarak bu alanda en uygun hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Sincan Huawei Servis Fiyatları

Sincan Huawei servis fiyatları bu telefon modeli arızalanan kişilerin en fazla merak ettiği konular arasındadır. Günümüzde pek çok kişi de Huawei marka cep telefonu olduğu göz önünde bulundurulduğunda bu hizmetinde sık sık alındığını ifade etmek gerekir. Ancak söz konusu hizmetin fiyatları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Konu ile ilgili detaylı ve profesyonel bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hizmetlerimiz ile ilgili bizi aramak ve bilgi almaktır.

Mercan Gsm®

Servisimiz tüm kalite standartlarını yerine getiren, Teknik Servis ruhsatına sahip kurumsal bir Cep Telefonu Onarımı firmasıdır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Eryaman Mah. 3.Cadde 26/A, Eryaman, Etimesgut Ankara
  • 05546797488 05546669990 05524060046
  • destek@eryamaniphoneservis.com
Go to Top